ERAKLIENDILE

Inimeste pildistamine – pered, üksiksessioonid, paarid.  Fotosessioonid toimuvad stuudios, looduses, linnas või hoopis Sinu kodus. Sessioonidest ja hindadest täpsemalt saad lugeda hinnakirjast.

Soovid hoopis matkale minna ja siis peret pildistada. Või hoopis teeme matka koos telefoniga pildistamiseõppega. Olen lõpetanud loodusgiid ja minu prioriteediks on looduses märkamine ning ilus iga ilmaga. Üritus sobib ka laste sünnipäevade pidamiseks ja ideaalne koht selleks on näiteks Mustamäe- Nõmme  looduskaitseala keset linna.

Soovid pilte seinale tellida, aga ei oska valida. Pakun Sulle teenusena, millist pilti millisele materjalile printida ning kuidas paremini eksponeerida. Lisaks fotograafile, loodusgiidile olen hariduselt hoopis sisekujundaja ning pikk koostöö eesti parimate printijatega firmast Artsmart , saame Teile parima lahenduse pakkuda.

ÄRIKLIENDILE

Ametiportreed kodulehtedele. Tootepildistamised. Firmaüritused.
Kalendrid.

Firmadele töötajatest portreed kodulehtedele.

Olen pildistanud aastate jooksul mitmele eesti rõivatootjale nagu Ewald, Little Sir Ewald, JustMust, Breden, WillStudio2022, Liss. Soovid oma rõivad modellide seljas jäädvustada, siis kirjuta mulle ning leiame Sulle sobiva lahenduse. Pilte näed portfooliost

Firmadel võimalik tellida omale kalendreid, postkaarte, pilte seintele minu tehtud looduspiltidest

PILTIDE MÜÜK

E-poes müügil erinevad tooted postkaartidest kuni suurte seinapiltideni.

Mulle meeldivad mustvalged pildid ja looduses tahan leida seda miskit. Tavapäraseid loojanguid on minu kogus vähe. Kui juba loojang, siis väga värviline ja eriline. Lemmikmotiivid on puud, raagus puud.

Pildid trükitakse ja raamitake ArtSmartis