ILUS IGA ILMAGA!

Minu moto
Fotograaf Tiina Kirs
Brändide pildistamised fotograaf Tiina Kirs
PILDISTAN NII STUUDIOS KUI LOODUSES

Tere, mina olen Tiina

Armastan pildistamist üle kõige! Seda nii stuudios, matkadel, kui ka niisama looduses olles. Seepärast on ka minu lehel nii portreed kui loodusfotod.

Ülikoolis õppisin sisekujundust ning samal ajal avastasin enda jaoks ka pildistamise. Aastal 2006 soetasin  esimese peegelkaamera ning 2010.a. asutasin fotograafiteenuseid pakkuva ettevõtte Tiina Foto OÜ.

Lisaks on minu suur kirg matkamine. Selleks, et loodust paremini tunnetada ja ka inimesi seal huvitavamalt pildistada, läbisin loodusgiidi kursused. Soovijatele korraldan ka matku koos pildistamise õppega. Matkal pildistamiseks sobivad ka väga hästi mobiilikaamerad. Loomulikult teeme me seda kõike absoluutselt igal aastaajal, sest minu motoks on “ilus iga ilmaga”.

PILDID ANNAVAD EDASI TUNDEID

Loomulikkus üle kõige

Fotosessioonil, eriti veel looduses, tahan jutustada lugu. Lugu tunnetest, mis pildistavate sees või looduses valitsevad.

Inimesi pildistades soovin saavutada loomulikkust. Lapsi nende tegevuses, vahel natuke nuttu ja jonni ning siis rõõmu, šokolaadist suud jne, jne. Inimeste omavahelised tunded, armastus, hellus, tahan kõike seda pärast pildil näha.

Tiinafoto stuudios

Stuudios

Armastan ühtlast, väheste esemetega tausta ning loomuliku valguse ja välgu segu.

Looduses

Pildistan inimesi looduses igal aastaajal. Erilised lemmikud taustaks on raagus puud, mis moodustavad kauneid mustreid. Pildistan ka läbi õite, okste, vastu päikest, eirates aeg-ajalt kõiki reegleid. Ja nagu ka stuudios, meeldib mulle, kui rõivaste tonaalsus sarnaneb loodusega.