VÕTA ÜHENDUST

Kui sul tekkis siin lehel viibides mõni küsimus, siis esita see julgelt!

  Ehk saan sind juba kohe vastusega aidata

  KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

  Kuidas saab fotosessiooniks aega broneerida?

  Aja broneerimiseks lihtsalt kirjuta mulle ja koos leiame sobiva aja ja koha Sulle.

  Kas on võimalik tellida fotosessiooni mujale peale stuudio?

  Kirjuta mulle oma soovist kus sooviksid pildistada ning pakun oma variandid. Kui Sul on kindel koht ja soov, siis arutame läbi, kas sobib ka mulle asukoha poolest.

  Kas te juhendate mind pildistamise ajal poseerimisel ja liikumisel?

  Juhendan Sind alati pildistamisel ja minu jaoks on veel kõige tähtsam, et Sinu nägu ei väljendaks kohmetust jne. Ühesõnaga jälgin ka ilmet ja tuletan naeratamist meelde ja muidu rahustan Sind jutuga.

  Kui kaua kestab fotosessioon?

  Fotosessioonide kestuvuse kohta leiad hinnakirjast infot. Stuudios on aeg täpselt. Õues lähtume vajadusest ja õnnestumisest.

  Kuidas valida fotosessiooni jaoks riietust?

  Sooovitan valida pastelseid toone, ilma suurte mustriteta ning kirjadeta, just lastel. Kui Sul on sellega segadust, siis anna märku, saadan piltidena näiteid. Perede puhul ühtsed värvitoonid.

  Mida peaksin teadma lastega pildistama tulles?

  Kõigepealt, et suud oleks kommist puhtad, arvestama nende muutuvate tujudega. Natuke juua ning mittemäärivat maiust kaasa. Tegelikult ei ole hea anda kätte mingeid vidinaid, väiksemate laste puhul rändavad need suhu. Püüame meelitada ilma nähtavate esemeteta pildile. Tujusid pole võimalik ette ennustada ja lapsevanem peaks ise säilitama rõõmsa meele ja olema lapse suhtes vähenõudlik. Kamandamine ei meeldi kellelegi.